Про нас

ТзОВ «РОМТЕХ» – cпільне українсько-польське підприємство, що спеціалізується на виготовленні та комплексному обслуговуванні стендів для реклами керамічної плитки, сантехніки, ламінату, котлів на тверді види палива (вугілля, дерево, брикет), високоякісних вхідних дверей, бетономішалок різного об'єму та потужності, контейнерів для сміття тощо.

Нашими постійними клієнтами є такі виробники кераміки як Сеrsanit, Ceramika Paradyż, Opoczno, АТЕМ, ТUВАDZІN та інші.

ТзОВ «РОМТЕХ» здійснює експорт своєї продукції на ринки Росії, Білорусі, Молдови, Польщі.

Експозитори ТзОВ «РОМТЕХ» вирізняються високою якістю та міцністю металевої конструкції, стійким порошковим покриттям, тривалим гарантійним терміном, сучасним дизайном та презентабельністю.

ТзОВ «РОМТЕХ» забезпечує сервісне обслуговування стендів (доставка, монтаж, ремонт) та післягарантійне обслуговування, виготовлення планшетів із взірцями плитки, забезпечує клієнта необхідними друкоматеріалами (інтер'єрні фото колекцій) тощо. Можливе виготовлення експозиторів за макетом клієнта.

ТзОВ «РОМТЕХ» є виробником надсучасних твердопаливних котлів, які потребують мінімального обслуговування при використанні. Усі котли мають гарантійний термін, виготовлені із високоякісної сталі Р2650, оснащені легкою системою очищення відходів та відповідають найвищим стандартам якості.

Бетономішалки виробництва ТзОВ «РОМТЕХ» є надійними помічниками у реалізації будь-яких будівельних проектів. Бетономішалки вирізняються міцністю конструкції, простотою в обслуговуванні, довговічністю експлуатації. Чотири види потужності та об'єму дозволяють підібрати бетономішалку, яка максимально відповідатиме вашим потребам.

Вхідні двері виробництва ТзОВ «РОМТЕХ» мають чудовий зовнішній вигляд, наділені високою шумоізоляцією та протизламною системою, утеплені мінеральною ватою, системою «антизрізи» тощо. Безпечність, функціональність та стильний дизайн дозволять вам не лише прикрасити своє житло, а й надійно його захистити.

ТзОВ «РОМТЕХ» пропонує вашій увазі контейнери для сміття, сейфи, металоконструкції різних розмірів та форматів.

Сподіваємось, що наш досвід та висока якість продукції сприятимуть довготривалій та плідній співпраці. Адже ТзОВ «РОМТЕХ» – ВИРОБНИК, що дозволяє нам регулювати цінову політику, створювати гнучку систему знижок та виготовляти продукцію, що максимально задовольнятиме потреби наших клієнтів та партнерів!


© 2019 ТзОВ «РОМТЕХ»